Warsztaty z fundraisingu dla szkół katolickich

On 12 Listopada 2018
Kategorie: Kursy i szkolenia
Hits: 846

Warszawa, 12-15 listopada 2018 - Centrum Arrupe zaprasza na intensywne warsztaty adresowane do osób zajmujących się pozyskiwaniem funduszy na działalność szkół prowadzonych przez Kościół oraz na projekty edukacyjne realizowane przez chrześcijańskie organizacje pozarządowe. Zajęcia odbędą się w Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury przy ul. Oleckiej 30 - w dniach 12-15 listopada 2018. Celem warsztatów jest przygotowanie uczestników do profesjonalnego planowania i prowadzenia kampanii fundraisingowych, efektywnego używania różnych narzędzi pozyskiwania funduszy oraz stworzenia w szkołach biura ds. rozwoju mającego na celu systematyczną troskę o relacje z darczyńcami.
 
Prowadząca zajęcia, Maria Olszewska, wprowadzi uczestników w zagadnienie fundraisingu oraz skupi się głównie na temacie dywersyfikacji źródeł i metod pozyskiwania funduszy oraz na budowaniu relacji z indywidualnymi darczyńcami.
 
Koszt uczestnictwa w warsztatach wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem wynosi symboliczne 50 złotych.
Szkolenie dofinansowane jest przez anonimowych darczyńców. Lista zgłoszeniowa zamknięta. Zapraszamy na kolejne nasze szkolenia.