Fundraising z pasją

Od 23 Marca 2019 do 24 Marca 2019
Kategorie: Kursy i szkolenia
Hits: 270
Podczas warsztatów poznasz cztery filary fundraisingu, jakimi są:
kreatywność - poznasz kilkadziesiąt narzędzi pozyskiwania funduszy na cele społeczne, czyli nawiązywania relacji z darczyńcą,
kultywacja - zastanowisz się, jak dbać o przyjaciół Twojej organizacji i dowiesz, czym jest cykl relacji z darczyńcą. Na tym punkcie skupimy się w sposób szczególny; zastanowimy się, jak mądrze angażować wolontariuszy i liderów organizacji we współpracę w zakresie fundraisingu. Porozmawiamy o własnej motywacji do fundraisingu, czym różni się fundraising od żebractwa oraz co oznacza dobry styl w pracy fundraisera.
transparentność - porozmawiamy o etyce w działalności społecznej,
posługa - porozmawiamy o wypełnianiu misji, do jakiej została powołana organizacja, w której każdy z uczestników pracuje.
Podczas warsztatów odbędą się ćwiczenia z kreatywności, autoprezentacji i planowania. 
Prowadząca warsztaty: Maria Olszewska.
Koszt 350 zł. Zapisy w lewym górnym rogu. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.
 
Maria Olszewska - absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i we współpracy z organizacjami non-profit.Maria Olszewska - absolwentka zarządzania miastem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; studiowała również historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i we współpracy z organizacjami non-profit.
Od 2011 roku prowadzi szkolenia, warsztaty, wykłady i doradztwa z zakresu fundraisingu. Wiedzę z tej dziedziny zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera. Jako trenerka współpracowała m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Fundraisingu, Centrum Arrupe, Europejskim Centrum Komunikacji i Kultury w Warszawie, Miastem Gdańsk, Inkubatorem Przedsiębiorczości STARTER, Oliwską Grupą Konsultingową. Wykładała fundraising i przedsiębiorczość społeczną na Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. W latach 2011 do2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie.
Od 2014 roku ma w ofercie warsztaty dla biznesu - w szczególności z nawiązywania relacji biznesowych. Maria szkoli w językach polskim, angielskim i włoskim. Współpracowała m.in. z Inhope/ International Association of Internet Hotlines z Holandii, International Shang Shung Institute z Włoch oraz regularnie prowadzi zajęcia w ramach Christian Educational Leadership Project oraz w ramach Executive Education for Bishops and Ecclesiastical Superiors from the Countries of the Former Soviet Block (projekty Europejskiego Centrum Komunikacji i Kultury).
Maria ma doświadczenie w prowadzeniu wydarzeń kulturalnych i szkoleniowych. Prywatnie jest miłośniczką wspinaczki i aktorstwa (występuje w trójmiejskim Teatrze Re:Akcji). Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadchodzące wydarzenia