SESJA: Jak być bogatym

Warszawa, 22 kwietnia 2017, godz. 10.00-17.30: Jak być bogatym, to konferencja dla biznesmenów, przedsiębiorców i tych wszystkich, którzy mają do czynienia na co dzień z pieniędzmi. Chcemy w czasie tego spotkania zastanowić się nad tym, co Pismo Święte mówi o bogactwie. Czy bogactwo jest oznaką błogosławieństwa Pana Boga i czy są tacy bogaci, którzy wejdą do Królestwa Niebieskiego. Ponadto będziemy chcieli zastanowić się nad tym czy dzisiejszy biznesman jest człowiekiem wartości i czy jest miejsce na wartości w biznesie. Koszt: 90 złotych z obiadem.
 
W czasie całego spotkania będziemy chcieli również wzajemnie się poznać i wymienić swoimi doświadczeniami na poruszane tematy. Będzie czas na indywidualną modlitwę, jak i na wspólną Eucharystię. Każdy z uczestników zostanie również zapoznany z narzędziem, tj. z Ignacjańskim Rachunkiem Sumienia, które będzie miało pomóc w odnajdywaniu Pana Boga w swoim życiu codziennym, również tym związanym z pieniędzmi.
 
Mamy nadzieję, iż proponowana konferencja będzie pierwszym z tego rodzaju spotkań, gdzie można w ciągu jednego dnia na chwilę zatrzymać się nad swoim życiem zawodowym.